ERİŞ ELEKTRİK&ELEKTRONİK - Kocaeli Güvenlik Sistemleri - Özel Yetkili Notebook Tamir Merkezi-ESET ENDPOINT Yetkili Satış ve Destek Merkezi

TEBEOS

NEDEN TEBEOS ?

 

TEBEOS&TEBRP denince akla direkt bu programı neden kullanmalıyım sorusu geliyor. Bu hazırladığımız metni okuduktan sonra umuyoruz bu sorunun cevabını bulacaksınız. ERİŞ ELEKTRONİK olarak bu sorunuza cevap veriyoruz.

 

1-) Türkiye Eczacılar Birliğinin tüm meslektaşlarına hediyesidir.

 

2-) Türkiye Eczacılar Birliğinin sürekli destek verdiği ve ileride de vereceği yazılımdır.

 

3-) Diğer özel yazılım firmalarının yazmış olduğu programlar gibi ( byte,eczanem,farmakom vb… ) karışık bir yapıya sahip değildir. Kullanımı gayet basitdir. 2 gün yanınızda çalışan personel bile rahatlıkla kullanabilir.

 

4-) ERİŞ ELEKTRONİK olarak diğer yazılım firmaları gibi sizden tabiri caizse çuval yükü ücret istemiyoruz. Bu sebeple düşük maaliyet yüksek performans sağlamış oluyorsunuz.

 

5-) İlaçların detaylı bilgileri için ek bir program almanıza gerek kalmıyor. ( RXMedia gibi ) Çünkü TEBEOS içerisinde bu modülü barındırıyor. Üstelik  sürekli otomatik olarak güncelleniyor.

 

6-) Sektörde çıkan tüm yeniliklerin çıktığı tarihten itibaren programına ilk entegre eden TEBEOS. Yeni çıkan entegrasyonlar sorunsuz çalışabilen tek programda TEBEOS.

 

Yukarıda 6 maddede nedenleri sizlerle paylaşmış olduk. Şimdi gelelim programın tanıtımına. TEBEOS ile neler yapabileceğinize.

 

* İTS İşlemleri   *SGK reçete Aktarımları   * Kurum Reçeteleri   * Alış-Satış İşlemleri   *Depolardan E-FATURA Aktarımları   *Muhasebe ve Stok İşlemleri

* Raporlar ve İstatikler   * Hasta İşlemleri   * Cari İşlemler   * Fiyatı Düşen İlaçlarla ilgili Stok Takibi   * Kullanıcı Yetkilendirme