ERİŞ ELEKTRİK&ELEKTRONİK - Kocaeli Güvenlik Sistemleri - Özel Yetkili Notebook Tamir Merkezi-ESET ENDPOINT Yetkili Satış ve Destek Merkezi

HP Kocaeli Servisi

hp

HP KOCAELİ İZMİT TEKNİK SERVİS

HP KOCAELİ TEKNİK SERVİS olarak asıl amacımız notebook,laptop,tablet bilgisayarınızın aldığınız ilk günkü performansını korumasını ve onarıldıktan sonra aynı kalitede hizmet almanızı sağlamaktır.

HP KOCAELİ TEKNİK SERVİS Periyodik Bakım Hizmeti

HP KOCAELİ TEKNİK SERVİS olarak bilgisayarınıza 6 ayda bir düzenli iç temizlik ve termal madde macun ve pad değişimini fan bakımını önermekteyiz. Bu periyodik bakımlarınızı HP KOCAELİ TEKNİK SERVİS e yaptırarak bilgisayarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Neden Periyodik Bakım ?

HP KOCAELİ TEKNİK SERVİS olarak bu sorunun cevabını şu şekilde sizlere vermek istiyoruz. Teknoloji ufaldıkça ısınma problemleriyle karşılaşıyoruz ve bilgisayarınızda olan sorunların %90 ı ısınmadan kaynaklı olduğunu bilmenizi istiyoruz. İnsanlar nasıl nefessiz kalınca daralıyorsa Bilgisayarınızında hava sirkülasyonu daralınca bilgisayarınız sorun vermeye başlıyor.

HP KOCAELİ SERVİS OLARAK VERDİĞİMİZ DİĞER HİZMETLER

HP Notebook Anakart Tamiri ve Değişimi

HP Notebook Şarj Soketi Değişimi

HP Sıvı temaslı Cihaz Onarımı ( %85 başarı oranı ile )

HP Notebook LCD Panel Değişimi

HP Notebook Klavye Değişimi

HP Notebook Adaptör ve Batarya Değişimi

HP BGA Chip değişimi ve Ayaklarının Değişimi ( Rework )

HP Notebook LCD Data Kablosu Değişimi

HP Notebook Fan Değişimi ve Onarımı

HP Notebook Detaylı İç Temizliği Fanlar Dahil

HP Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi

HP Notebook Kasa Onarımı ve Değişimi

 

NOT : SİTEMİZDE ADI GEÇEN MARKA VE O MARKANIN LOGOSU MARKANIN KENDİSİNE TESCİLLİ OLUP FİRMAMIZ BU MARKAYA ÖZEL TEKNİK SERVİS OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.