ERİŞ ELEKTRİK&ELEKTRONİK - Kocaeli Güvenlik Sistemleri - Özel Yetkili Notebook Tamir Merkezi-ESET ENDPOINT Yetkili Satış ve Destek Merkezi

Kurumsal Gorusumuz

Misyonumuz

Bilişim sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize çözüm çeşitliliğini; doğru ürünü, doğru markayı ve fiyat avantajını hızlı bir biçimde sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz bölge genelinde “Sorunsuz Hizmet Kusursuz Memnuniyet” politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve bulunduğumuz bölgede sektöre yenilikler katarak sektöründe lider olmaktır.

Hakkımızda

ERİŞ ELEKTRONİK 02-02-2011 yılında Kocaeli İzmit Merkez Belsa Plaza İş merkezinde kurulmuştur. Bilgisayar ve Notebook Satış, Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri, Web Tasarımı , Kartuş ve Toner Dolumu, ILON ticari ve Eczane Entegrasyon Yazılımları,Kurumsal Teknik Servis ve TEBEOS konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız 15’in üstünde ithalatçı ve ara toptancı firma ile çalışarak siz değerli müşterilerine doğru ürünü uygun fiyata tedarik etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

Garanti Koşulları;

1.  Satın almış olduğunuz ürününün Garanti Süresi, teslim tarihinden itibaren başlar ve en az 2 yıldır.
2.  Tüm ürünlerimiz ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.
3.  Satın almış olduğunuz ürünlerin birebir değişim süresi 15 gündür.
4.  Arızalı ürün gönderimlerinde kargo ücreti müşterimize aittir, geri gönderiminde kargo bedeli tarafımızdan ödenmektedir.
5.  Kargo ile irsaliyesiz gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.
6.  Kargodan kaynaklı hasarlar için kargo görevlisine tutanak tutturulması ve hasarlı ürünün bedelinin kargo firmasından tahsil edilmesi gerekmektedir.

ERİŞ ELEKTRONİK Teknik Servise Kesinlikle Kabul Edilmeyen Ürünler;

·    Cep telefonları,
·    İşletim sistemleri ve programlar,
·    Tüketim ve sarf malzemeler,

Anlaşmalı servisi olan ürünler Değişim Sürecinde Ürün Gönderilirken Dikkat Edilmesi  Gereken Hususlar;

1.  Ürün orijinal ambalajı içersinde eksiksiz olarak fatura fotokopisi ve garanti belgesi ile gönderilmelidir.
2.  Kargo ile gönderilecek ürünlerde kutu üzerine kargo yapılmamalı
başka bir kutu içersinde gönderilmelidir.
3.  Değişime uygun olmayan ürünler yetkili servis üzerinden işlem görmektedir.

Arızalı Ürünleri Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

1.  Ürünleri doğrudan yetkili servise göndermeniz size garanti dönüş sürecinin kısalması ile daha fazla zaman kazandıracaktır.
2.  Bazı markalar; kendi ürünlerine yerinde servis hizmeti verdikleri için bu kontrolü yapmanız önemlidir.
3.  Yetkili servis bilgileri sitemizde mevcuttur.Yetkili servis bilgilerine ulaşmak için tıklayınız!
4.  Servisimize ulaştırılan ürünler, İthalatçı firmaların servislerine gönderilir ,ortama onarım süresi 15 iş günü olup, azami onarım süresi 30 iş günüdür.
5.  Ücretli onarımlarda ücretler peşin tahsil edilir.
6.  Arıza kabul sırasında yapılan genel incelemede ürünü garanti dışı bırakan bazı problemler anlaşılamayabilmektedir. Daha sonra teknik servis ekipmanlarıyla yapılan ayrıntılı incelemede bu kusurların ortaya çıkması durumunda ürün müşteriye geri iade edilir.
7.  Arızalı olarak gelen modelden stokta mevcut değilse, arızalı ürün aynı markanın eş değer kapasitesindeki başka bir ürünle değişimi yapılabilir.